Koh Yao

Koh Yao se nachází na území provincie Phang-nga, střední cestu Krabi a Phuket provincie. Ostrov je obýván převážně muslimský. Ostrov vesničané jsou stále velmi nedotčené masovou turistikou a uchovává svou vlastní kulturu a tradiční životní styl. Jsou rybáři. Jsou to přátelští lidé, zatímco příroda je krásně nedotčená a nadále atraktivní.

Toto je správné místo fot cestující, kteří hledají soukromí, čisté životní prostředí osob a mořského života.

Geografie:
Koh Yao se rozkládá na ploše 137,6 m² se skládá ze 2 hlavních ostrovů, Ko Yao Noi a Koh Yao Yai, a několik okolních ostrůvků. Většina pláží na Koh Yao Noi se nachází na západě. Většina z Koh Yao oblasti je obsazena kopci na severu. Skládá se z pobřežní pláně údolí.

Nedaleko od Koh Yao, to je také ideálním výchozím bodem pro poznávání okolních ostrovů jako Lao Hundu Koh, Koh Pak Bia, a to zejména Koh Hong (Koh Lao Bi Le). V návaznosti na toto souostroví, Phang Nga Bay je snadno dosažitelný dalekosáhlou loď. Jiný tvar skály vápencové jeskyně a tam jsou skryté.

Zde turisté mohli ještě vidět prostý životní styl Koh Yao Noi Islanders, jako je rýže, zemědělství nebo rybolov. Obyvatelé těchto oblastí využití pro zemědělské účely, jako je kokos, guma a kešu ořechů plantáže. Na jihu je centrem chovu zvířat na moře, takže si můžete přinést na čerstvý humr snapper nebo na večeři tady, zatímco západní silnice ve večerních hodinách bude zdravý silnici, kde místní lidé běhat a sportovat.

Také z Koh Yao Noi se můžete dostat na ostrov obklopený velmi pohodlně. Většina turistů, poté, co důkladně prozkoumal ostrov, bude i nadále Koh Lao Bi Le nebo Koh Hong, což je umístění jednotky Ranger Than Bokkoranee národního parku. Pro ty, kteří chtějí vidět krásné písečné pláže a korálové útesy, nenechte si ujít návštěvu Koh Lao Hundu a Koh Pak Bia.


Přijedete-li z Port Manoh, kolem okresní správní úřad pro asi 7 km, najdete Haad Pa Sai, který je 400 metrů dlouhá pláž. Odtud se můžete dívat na krajinu Koh Pak Bia, Koh Hong svítání a velmi dobře. Na sever od Haad Pa Sai je Haad Klong Chak a Haad Tha Khao, dva částečně kamenité pláže, kde je další nádherné pláže zvané Ao Kian se nachází v severní části ostrova, zakřivené pláž je cca 50 metrů, s jasně modrou vodou velmi pěkné koupání, je velmi velký Pípal (Ficus religiosa) a dvě jeskyně navštívit kolem této pláže. Uvědomte si však, že Ao Kian je přístupný pouze lodí.

Koh Hong

The archipelago consists of several large islands such as Koh Lao or Koh Saga, Koh Laoriam, Koh Pakka, Koh Lao Lading, etc. Koh Hong (Koh Lao Pile) is